Zostań PACJENTEM Puckiego Centrum Medycznego i skorzystaj z pakietu badań wstępnych!

Złóż deklarację wyboru lekarza online lub dokonaj tego osobiście w wybranej przychodni.
Pakiet badań laboratoryjnych jest do wykorzystania w ciągu 3 m-cy od dnia złożenia deklaracji.

Zobacz też..

O nas

Drodzy Pacjenci!

Witamy na stronie Internetowej Puckiego Centrum Medycznego – placówki medycznej świadczącej kompleksowe usługi zdrowotne w ramach kontraktów z NFZ oraz komercyjnie. Puckie Centrum Medyczne świadczy usługi od 2000 roku, kiedy to została otwarta poradnia lekarza pierwszego kontaktu w Leśniewie. Od tego czasu mieszanka pasji i doświadczenia pozwoliła na dalszy rozwój Przychodni i znaczne poszerzenie zarówno zakresu jak i obszaru świadczonych usług.

Dziś Puckie Centrum Medyczne to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje przychodnie prowadzi w Pucku, Gdyni, Gniewinie, Starzynie oraz Leśniewie. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych lekarzy pierwszego kontaktu, najlepszych specjalistów, rehabilitacji stacjonarnej i ambulatoryjnej oraz szeroko rozumianych badań diagnostycznych. Zapewniamy najnowocześniejsze sprzęty w pracowni RTG, USG oraz własne laboratorium analityczne.

Oprócz szerokiego dostępu do usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ, Puckie Centrum Medyczne zaprasza do współpracy firmy w ramach medycyny pracy oraz Pacjentów do korzystania z dodatkowych usług komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dołączenia do grona Naszych Pacjentów!
Zespół Puckiego Centrum Medycznego