Medycyna pracy

Drogi Przedsiębiorco,

Stosownie do zapisów Ustawy z dnia 27 czerwca 1997r. O służbie medycyny pracy (tekst ujednolicony Dz. U. z 2004r. nr 125, poz. 1317 z późn. zm.) na pracodawcy spoczywa obowiązek objęcia profilaktyczną opieką medyczną zatrudnionych pracowników.

W związku z powyższym, mając na względzie zabezpieczenie Państwa pracowników w kompleksowe spektrum usług z zakresu medycyny pracy, pragniemy zaproponować ofertę Puckiego Centrum Medycznego.

Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w wykonywaniu badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych oraz kierowców) jak i w świadczeniu kompleksowych usług medycyny pracy. Zakres realizowanych przez nasze Centrum usług obejmuje także świadczenia ogólnej oraz ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Nasze zaplecze fachowe stanowią doskonali specjaliści z bogatą praktyką, upoważnieni do wykonywania badań osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż wszystkie badania wykonujemy w oparciu o nowoczesną infrastrukturę medyczną: posiadamy własne laboratorium analityczne oraz pracownie: RTG, EKG, USG, spirometryczną, endoskopową i gastroenterologiczną.

Badania profilaktyczne wykonujemy w przychodni w Pucku (ul. Wojska Polskiego 22), Gdyni (ul. Podchorążych 10a) i Gniewinie (ul. Pomorska 41). Istnieje również możliwość dojazdu lekarza do zakładu pracy.

Usługi realizujemy na podstawie zawartej z pracodawcą umowy, określającej zakres przedmiotowy oraz wysokość wynagrodzenia za poszczególne badania. W zależności od ilości zatrudnionych przez przedsiębiorstwo pracowników, praktykujemy odpłatność na podstawie obowiązującego cennika oraz okresu wzajemnej współpracy. Stosujemy także różnego rodzaju rabaty.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące zakresu i formy współpracy.

Zapraszamy również do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Umowy (OWU) w Puckim Centrum Medycznym ➡ (kliknij tutaj)

Kontakt

🕒 GODZINY OTWARCIA
     PORADNI MEDYCYNY PRACY
      poniedziałek – piątek: 8:00 – 14:30 

📌 LOKALIZACJA
      ul. Wojska Polskiego 22
      84-100 Puck

☎ NUMERY TELEFONÓW
    ☎ Poradnia Medycyny Pracy 507 898 778

@ EMAIL 
   @ Poradnia Medycyny Pracy medycynapracy@puckiecentrum.pl

Kontakt

🕒 GODZINY OTWARCIA
     PORADNI MEDYCYNY PRACY
      poniedziałek – piątek: 8:00 – 14:30 

📌 LOKALIZACJA
      ul. Wojska Polskiego 22
      84-100 Puck

☎ NUMERY TELEFONÓW
 ☎ Poradnia Medycyny Pracy 507 898 778

@ EMAIL
 @ Poradnia Medycyny Pracy medycynapracy@puckiecentrum.pl