O nas

Drodzy Pacjenci!

Witamy na stronie Internetowej Puckiego Centrum Medycznego – placówki medycznej świadczącej kompleksowe usługi zdrowotne w ramach kontraktów z NFZ oraz komercyjnie.

Puckie Centrum Medyczne świadczy usługi od 2000 roku, kiedy to została otwarta poradnia lekarza pierwszego kontaktu w Leśniewie. Od tego czasu mieszanka pasji i doświadczenia pozwoliła na dalszy rozwój Przychodni i znaczne poszerzenie zarówno zakresu jak i obszaru świadczonych usług.

Dziś Puckie Centrum Medyczne to firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje Przychodnie prowadzi w Pucku, Gdyni, Gniewinie, Starzynie oraz Leśniewie. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych lekarzy pierwszego kontaktu, najlepszych specjalistów, rehabilitacji stacjonarnej i ambulatoryjnej, zabiegów z zakresu chirurgii jednego dnia oraz szeroko rozumianych badań diagnostycznych. Mając świadomość, że w procesach diagnostycznych również infrastruktura techniczna odgrywa istotną rolę – zapewniamy najnowocześniejsze sprzęty w pracowni RTG, USG oraz własne laboratorium analityczne.

Oprócz szerokiego dostępu do usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ, Puckie Centrum Medyczne zaprasza do współpracy firmy w ramach medycyny pracy oraz Pacjentów do korzystania z dodatkowych usług komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (oraz do dołączenia do grona Naszych Pacjentów)!
Zespół Puckiego Centrum Medycznego