Kurs nauki pływania startuje w nowym semestrze - jesień 2020! Zapraszamy!

Aktualne informacje i harmonogram zajęć (kliknij tutaj)

Zapraszamy do zapisów na zajęcia nauki pływania. Cena regularna kursu wynosi 480 zł. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami zapisów i realizacji usług dostępnymi w zakładce Regulaminy.

Ważny komunikat!

Basen rusza od nowego semestru z pełną parą! Zapraszamy na zajęcia!

Kurs nauki pływania

Aktualne informacje i harmonogram zajęć (kliknij tutaj)

Zapraszamy do zapisów na zajęcia nauki pływania. Cena regularna kursu wynosi 450 zł. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami zapisów i realizacji usług dostępnymi w zakładce Regulaminy.

Wakacje na basenie za 5 zł

Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen wakacyjnych. Wszystkie dzieci oraz uczniowie do 18-go roku życia korzystają z basenu podczas wakacji w cenie 5 zł za 60 min pływania! Cena obowiązuje do dnia 1 września 2019 r. (włącznie) za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Promocja nie łączy się z innymi.

Promocja dla stałych klientów 5 + 1!

Dla osób korzystających z basenu indywidualnie stworzyliśmy specjalną ofertę lojalnościową: przy zakupie pięciu kolejnych wejść basenowych otrzymujesz jeden zabieg relaksacyjnego hydromasażu gratis! Hydromasaż w wannie BTL Alfa 70 De Luxe to połączenie relaksu z terapeutycznym działaniem wodnego zabiegu kręgosłup i mięśnie.

Karta lojalnościowa wydawana jest podczas pierwszego zakupu wejścia na basen. Promocja obowiązuje do odwołania.