Rejestracja przez internet

Od dnia 20.12.2019 roku Puckie Centrum Medyczne umożliwia Naszym Pacjentom dostęp do nowej wersji rejestracji internetowej, gdzie będzie możliwość rejestracji do lekarza specjalisty oraz do lekarza pierwszego kontaktu we wszystkich przychodniach. Tym samym znosimy ograniczenie, które miało na celu rejestrację na najbliższe 7 dni.

Zmiana dotyczy również logowania. Zainteresowany Pacjent zobowiązany będzie zgłosić się do rejestracji w jednej z naszych przychodni, aby uzyskać dane do logowania. W momencie zgłoszenia wygenerowane zostanie jednorazowe hasło, które system nakaże zmienić po pierwszym logowaniu.

Celem umówienia wizyty w e-rejestracji należy w zakładce „ZNAJDŹ WIZYTĘ”:

1) wybrać specjalizację, tj. poradnię do której się rejestrujemy np. poradnia lekarza POZ, podania chirurgii ogólnej itd.;

2) zaznaczyć „wizyta kontrolna” w polu wizyty,

3) wybrać lokalizację korzystania z konsultacji lekarskiej;

4) opcjonalnie wybrać nazwisko lekarza, aby zawęzić wyniki wyszukiwania.


UWAGA !!! W przypadku rejestracji do lekarza ogólnego (rodzinnego) w specjalizacji należy wybrać „poradnia lekarza POZ”.


Zaloguj się i korzystaj z wolnych terminów bez czekania w kolejce. Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM przed dokonaniem rejestracji. Brak dostępnych terminów przez Internet nie oznacza brak wolnych terminów w Poradni. Więcej szczegółów w Regulaminie.


Zachęcamy do korzystania z tej funkcjonalności!