Medycyna Pracy

Drogi Przedsiębiorco,

Stosownie do zapisów Ustawy z dnia 27 czerwca 1997r. O służbie medycyny pracy (tekst ujednolicony Dz. U. z 2004r. nr 125, poz. 1317 z późn. zm.) na pracodawcy spoczywa obowiązek objęcia profilaktyczną opieką medyczną zatrudnionych pracowników.

W związku z powyższym, mając na względzie zabezpieczenie Państwa pracowników w kompleksowe spektrum usług z zakresu medycyny pracy, pragniemy zaproponować ofertę Puckiego Centrum Medycznego.

Posiadamy trzynastoletnie doświadczenie w wykonywaniu badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych, kontrolnych oraz kierowców) jak i w świadczeniu kompleksowych usług medycyny pracy. Zakres realizowanych przez nasze Centrum usług obejmuje także świadczenia ogólnej oraz ambulatoryjnej opieki zdrowotnej. Nasze zaplecze fachowe stanowią doskonali specjaliści z bogatą praktyką, upoważnieni do wykonywania badań osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż wszystkie badania wykonujemy w oparciu o nowoczesną infrastrukturę medyczną: posiadamy własne laboratorium analityczne oraz pracownie: RTG, EKG, USG, spirometryczną, endoskopową i gastroenterologiczną.

Badania profilaktyczne wykonujemy w przychodni w Pucku (ul. Wojska Polskiego 22), Gdyni (ul. Podchorążych 10a) i Gniewinie (ul. Pomorska 41). Istnieje również możliwość dojazdu lekarza do zakładu pracy.

Usługi realizujemy na podstawie zawartej z pracodawcą umowy określającej zakres przedmiotowy oraz wysokość wynagrodzenia za poszczególne badania. W zależności od ilości zatrudnionych przez przedsiębiorstwo pracowników praktykujemy odpłatnosć na podstawie obowiązującego cennika oraz okresu wzajemnej współpracy. Stosujemy także różnego rodzaju rabaty.

W toku wieloletniej praktyki w służbie medycyny pracy, w trosce o najwyższą jakość realizowanych usług, wdrożyliśmy i stale udoskonalamy procedury postępowe z pacjentem.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące zakresu i formy współpracy.

Kontakt:

ul. Wojska Polskiego 22, 84-100 Puck, I piętro budynku Przychodni
tel. 58 675 84 25
tel. kom. 508 622 850
medycynapracy@puckiecentrum.pl