Oferta

Wszystkie osoby poszukujące aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z naszego basenu. Na terenie basenu znajduje się sauna sucha, z której można korzystać w ramach wstępu na basen minutowy. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu masażu wodnego w nowoczesnej wannie masującej BTL Alfa 70 de Luxe zlokalizowanej na terenie basenu.

Cennik usług basenowych dostępny tutaj.

wymiary basenu:
szerokość 5,5 m
długość 8,5 m
głębokość 1,35 m

Oferujemy możliwość odbycia zajęć zorganizowanych dla szkół i przedszkoli w ramach zajęć lekcyjnych wychowania fizycznego. Szczegóły uzgadniane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z Recepcją basenową celem uzgodnienia szczegółów.

czas trwania zajęć: 45 min

Oferujemy możliwość odbycia zajęć zorganizowanych dla grup zamkniętych. Minimalna ilość osób wymagana do utworzenia grupy to 12 osób. Szczegóły uzgadniane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu z Recepcją basenową celem uzgodnienia szczegółów.

czas trwania zajęć: 45 min

Nauka pływania to zajęcia traktowane jako całościowy kurs. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-15 lat oraz osób rozpoczynających naukę pływania, jak również dla doskonalących swoje umiejętności. Kursanci zostają podzieleni na grupy w zależności od ich umiejętności, które zostają zweryfikowane na spotkaniu organizacyjnym.

Co daje nam nauka pływania:
Pływając korzystnie wpływamy na nasze zdrowie, hartujemy organizm i przeciwdziałamy przeziębieniom, ale również podnosimy sprawność układu ruchu bez obciążania układu kostnego. Pływanie łączy w sobie wiele zalet: odpręża, relaksuje, koi nerwy, pozwala spalić zbędne kalorie i modelować sylwetkę.

Aktualne informacje i harmonogram zajęć (kliknij tutaj)

Ćwiczenia do muzyki idealne dla osób w każdym wieku o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich. Polecane tak samo dla kobiet jak i mężczyzn. Aqua fitness to doskonała forma aktywności dla osób poszukujących aktywnego odprężenia pragnących poprawić ogólną sprawność ruchową. To również świetna forma sportu dla osób mających kłopoty z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę.

Wodny aerobik zdobywa coraz większe grono zwolenników. Dzięki temu, że woda stawia 12-krotnie większy opór niż powietrze, a 1 minuta zajęć w wodzie jest równoznaczna 5 minutom ćwiczeń na lądzie. Odciążenie ciała w warunkach wodnych sprzyja długotrwałemu wysiłkowi, a odciążenie stawów, pozwala zwiększać zakres ich ruchów.

Zalety Aqua Fitnessu:
  • prawie każdy może ćwiczyć w wodzie, nawet osoby, które nie potrafią pływać.
  • doskonale poprawia sprawność fizyczną i kondycję.
  • ułatwia walkę z nadwagą i pozwala kształtować ciało.
  • łagodzi bóle stawów i kręgosłupa.
  • pozwala wrócić do dobrej formy po chorobach, urazach i operacjach.
  • doskonale wpływa na poprawę nastroju.

czas trwania zajęć: 45 min
wielkość grupy: do 12 osób

harmonogram:
wtorki - godz 19:00
czwartki - godz 19:00

Zajęcia zorganizowane dla grup w charakterze ćwiczeń rehabilitacyjnych w wodzie. Istnieje możliwość utworzenia własnej grupy, szczegóły uzgadniane są indywidualnie. Minimalna ilość osób wymagana do utworzenia grupy to 12 uczestników. Zapraszamy do kontaktu z Recepcją basenową celem uzgodnienia szczegółów.

czas trwania zajęć zorganizowanych: 30 min
całkowity czas pobytu na basenie: 60 min
wielkość grupy: do 12 osób

harmonogram:
środy - godz 9:30
wtorki - godz 18:00
czwartki - godz 18:00

Indywidualne zajęcia z fizjoterapeutą stosowane jako idealna terapia w wielu problemach zdrowotnych. Szczegóły do uzgodnienia indywidualnie.

czas trwania zajęć: 45 min

Nowoczesna wanna BTL Alfa 70 De Luxe. Wodny masaż perełkowy całego ciała: masaż relaksacyjny, antycellulitowy, limfatyczny, zonoterapia, koloroterapia. Hydromasaż nie tylko poprawia samopoczucie, ale również odżywia i regeneruje ciało, co pozwala na utrzymanie dobrej formy. Hydromasaż jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej. Dla maluszków to świetna zabawa, wyzwalająca ruch, a jednocześnie mająca wpływ na higienę snu i odporność.
Dla młodzieży i dorosłych to możliwość:
- poprawienia swojej kondycji dzięki masażom sportowym,
- odprężenia dzięki programom relaksującym,
- znakomitej pielęgnacji skóry i całego ciała.
Dla osób starszych to uzupełnienie w leczeniu wielu chorób, gdyż hydromasaż to znana i preferowana profilaktyka schorzeń kręgosłupa, układu kostno-stawowego i układu krążenia.
Masowanie ciała silnymi strumieniami wody wpływa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie, działa łagodząco na układ nerwowy i psychikę, uspokaja oraz odpręża. Hydromasaż, po konsultacji z lekarzem, stosowany jest leczniczo w terapii schorzeń układu krążenia czy zaburzeń neurologicznych.

czas trwania zabiegu: 20 min

Oferta dedykowana tym, którzy pragną połączenia aktywnego wypoczynku z relaksem w postaci hydromasażu całościowego. Oferta dla aktywnych to 20 minut hydromasażu w wannie BTL Alfa 70 de Luxe oraz 40 minut na terenie basenu z możliwością korzystania z sauny.

czas trwania zabiegu hydromasażu: 20 min
całkowity czas pobytu na basenie: 60 min